Scooter Tour 2003

Praha 2003


KDY? - 25.září 2003 ve 20:00

KDE? - Malá sportovní hala v Praze 7 - Holešovicích

CENY - 550kč v předprodeji a 600kč na místě.

PŘEDPRODEJ - www.ticketpro.cz

PŘEDKAPELA - Verona a Roxy

INFO -

HYPER HYPER! - SCOOTER V PRAZE!!

TECHNO ŽIJE! Kdo si troufá říci, že ne, ať se přijde přesvědčit! Agentura Pragokoncert přiváží do PRAHY přímo legendu tohoto „dance“ stylu – kapelu z nejznámějších a troufám si říci jednu z nejlepších – SCOOTER. Kdy? 25. 9. 2003.

     Přijďte se přesvědčit, že má tento styl hudby, navíc v podání skutečných mistrů v oboru, stále co říci a nechte se pohltit skvělou atmosférou taneční párty, která je vždy jedinečná, neopakovatelná a naplní Vás svou osobitou energií a silou.

     Předskokanem „Scooterům“ bude nová dívčí taneční kapela Roxy a česká taneční kapela Verona. Tato zajímavá, v současné době jedna z nejprodávanějších kapel tohoto stylu na českém trhu, vznikla v hlavě hudebníka Petera Fidera, který žil 12 let v Německu, kde zachytil diskotékovou taneční vlnu a chtěl ji začít prosazovat u nás. Chyběla mu jen zpěvačka. Tu našel ve vítězce jednoho vysílání pořadu DO-RE-MI, Markétě Jakšlové a tak spolupráce mohla začít. O tom, jak je úspěšná se můžeme nyní také přesvědčit.

    

     Styl, zvaný „Techno“ se rozvinul koncem 80. let v Anglii, zemích Beneluxu a Německu. „Techno“ bylo za svou dobu působení milováno, nenáviděno, ztrapňováno či vynášeno do nebes, ale vždy bylo a stále je velkým lákadlem, které přitahuje jako magnet!

     Kapela SCOOTER je již téměř 10 let konstantou na evropské taneční scéně. Jen o málo podobných kapelách se tolik mluví, jako právě o této, nejúspěšnější kapele „v oboru“. Ano, úspěchů má kapela Scooter za sebou opravdu hodně – dvacet singlů v žebříčcích a ke všemu na těch nejvyšších příčkách a pokud jde o alba, těm se také dařilo víc než dobře.

     Zkrátka, cesta této mimořádné kapely k úspěchu byla lemována nespočetnými hity, které se skvěle umísťovaly v žebříčcích Top Ten, deskami, vydávanými ve více než třiceti zemích světa, mnoha zlatými a platinovými deskami, několika hudebními cenami, koncerty, při kterých vystupovali i před 80.000 nadšenými fanoušky. Tři hudebníci, H. P., Rick a Jay Frog se proto vůbec netají svou pýchou nad tím, čeho se jim podařilo dosáhnout:“Dokud nás lidé budou brát za něco vzrušujícího, nezbavíte se nás“, tvrdí, a to lze zároveň brát za vyjádření filozofie celé kapely.

     Scooter nejsou pouze kapelou, ale také celým životním stylem a každý. Kdoje zná ví, že výraz „party“ není pro Scooter pouhým klišé či prázdným slovem! Hoši to zkrátka umí pořádně roztočit a očití svědkové by jistě měli pohotově řadu skvělých historek z těchto velkolepých jízd. Jejich pojetí hudby nicméně vždy ponechává místo na promyšlené a rafinované hudební pasáže. Songy jako jsou např. „No Fate (1997), She´s The Sun (2000) nebo dokonce Dancing In The Moonlight ( z alba Age of Love z roku 1997) svědčí o hudební rozmanitosti, která zřetelně odlišuje Scooter od dalších oblíbených kapel z oblasti techna a taneční hudby. Jaký tajný recept se skrývá za pokračujícím úspěchem kapely Scooter? Rozdělení práce je jasné: Jay, který se k Scooteru připojil v únoru 2001, má na starosti Djskou stránku věci a zabývá se většinou základními groovy a nejnovějšími undergroundovými trendy. HP, kromě toho, že píše všechny texty, často přichází s nápady na typické, výrazné refrény Scooter. Rick k tomu všemu přidává konzervativní hudební styl. Zároveň se Jayem dělí o práci nahrávacího managera.

     Ti, kteří zažili Scooter v živé akci na pódiu ví, že jedinečná atmosféra rock´n´rollu a punku nepatří výlučně ke kytarovým kapelám, ale dokáží ji vyvolat i Scooter.

Taky máte pocit, že by si měli hoši po tolika úspěšných letech tvrdé práce odpočinout? Tak přesně to oni neudělali. Nechtějí se jen nečinně hřát na výsluní vybudované slávy. V prosinci 2001 se objevil zcela nový song „The logical Song!“, zněl novými beaty a nápaditými motivy a tak se tato píseň vyšplhala na špičky německých žebříčků, byla číslem jedna i ve vzdálené Austrálii a ve Velké Británii se dostala v těžké konkurenci až na druhé místo singlové hitparády! Úspěšný song vyústil v album „Push The Beat For This Jam (The second Chapter)“ se kterým se trio vydalo na velké turné po více než dvaceti městech v Německu. Všechny koncerty nabídly fanouškům vynikající podívanou a perfektní show.

     Jak již bylo řečeno, kapela neplýtvá časem a vydává jak šílená. Singl „Nassaja“ (vyšel v dubnu 2002), který opět okupoval nejvyšší příčky hitparád jak v Německu, tak v zahraničí, vyústil v další album, nejnovější, s názvem „The Stadium Techno Experience“ (vyšlo 14. dubna 2003). O tom, že i toto dílko je nanejvýš výborné svědčí i to, že za něj kapela získá 2. 8. Zlatou desku.

Scooter je legendou, o tom není pochyb! I to je důvod, proč je vývoj této mimořádné kapely zachycen na DVD „Encore – The Whole Story“.

A právě tato úspěchy ověnčená, neúnavná, legendární kapela přijíždí do Prahy, aby nám uspořádala další velkolepou párty, na kterou se hned tak nezapomíná!

Nuže…Let´s have a party a přijďte 25. 9. 2003 do Malé sportovní haly v Praze                na Výstavišti! Nebudete litovat!!!

 Vstupenky můžete objednávat v sítích Ticketpro, Ticketart, Ticketsream, Ticketportal  a v agentuře Pragokoncert na tel: 777 701 591 nebo mailem na adrese: velikovska@pragokoncert.com

     Více informací na tel: 777 701 590